| alecsander30 a întrebat:

Buna seara TPU! Am si eu o problema cu telefonul meu.
Problema este ca de fiecare data cand il conectez la laptop imi apare USB is not recognized.
Mentionez ca este un Samsung Galaxy S3 cu android 4.3. Va rog frumos sa ma ajutati, dau funda!
p.s : Am bagat Samsung kies si am incercat si pe alte calculatoare si tot asa face!

4 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

In prima faza incearca alt cablu USB. ia o periuta de dinti mai moale si curata putin mufa telefonului. daca nu functioneaza nimic, fa-i o resetare la setarile din fabrica si reincearca

| ShdDidutz a răspuns:

Pai cu siguranta e o problema la usb nu se mai poate face nimic cu el, poti doar sa cumperi altul. Sper ca am ajutat.

| Daniels89 a răspuns:

In prima faza schimba cablul daca face la fel scoate bateria si curata mufa telefonului cu alcool

| alecsander30 explică:

De incarcat se incarca!