| Dragooos a întrebat:

Buna seara TPU am un iPhone 4 si am auzit de niște aplicați gen care te uiti la cv pe YouTube spre ex si după le poti viziona fara net, daca știți ceva dau funda ms frumoa

Răspuns Câştigător
| horgebeatricegabriela a răspuns:

Buna...si eu am iPhone... aplicația se numește iTUBE...este chiar ff practica dar iti trebuie internet cand cauti piesa si după aceea o poți adaugă la favorite si o poți asculta oricând. Sper sa iti fii fost de ajutor

3 răspunsuri:
| alexandraspop2001 a răspuns:

Nu stiu

| horgebeatricegabriela a răspuns:

Buna...si eu am iPhone... aplicația se numește iTUBE...este chiar ff practica dar iti trebuie internet cand cauti piesa si după aceea o poți adaugă la favorite si o poți asculta oricând

| horgebeatricegabriela a răspuns:

Buna...aplicația de numește iTUBE! sper sa iti fie de ajutor