| AnnnaMarrria a întrebat:

Buna seara tuturor..Am o rabla de Huawei ascend Y300. dupa ce am luat o melodie si amd ecupat-o am pus-o pe telefon prin cablu usb..toate bune si frumoase pana cand am scos cablul si nu imi mai apar muzica poze nimic nimic..Nu stiu ce sa ii mai fac..am scos cardul si l-am bagat de 15.000 de ori.l-am deschis si l-am inchis...Ce sa ii fac?!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Incearca sa-i dai telefonului o revenire la datele din fabrica.