| TeddyPaul a întrebat:

Buna seara tuturor! Am un iPhone 4 si nu stiu cum pot transfera niste poze de pe el pe calculator.Am cablu de date dar pc-ul nu il recunoaste. ajutati-ma va rog!

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CristiUcV a răspuns:

Salut de aici poti descarca iTunes http://www.apple.com/itunes/?cid=OAS-US-DOMAINS-itunes.com
Daca nu te descurci adauga-ma pe mess c_r_i_s_97

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza itunes

| TeddyPaul explică (pentru anonim_4396):

De unde?worried X_x

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeddyPaul):

Pe bune? nici nu s-a inventat acum 14 ani un site numit google.com pe care scrii lucruri si gasesti raspunsuri.

| TeddyPaul explică (pentru anonim_4396):

Frate te-am intrebat frumos......nu ti-am zis sa faci gesturi sau pe grozavul ok? daca tu suferi de internet asta ii problema ta

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeddyPaul):

Imi cer scuze, nu trebuia sa evidentiez faptul ca e la mintea cocosului sa cauti pe google.

| DANIEL72 a răspuns:

SALUT.ai cd-ul de instalare de la i-phone? daca da instaleaza-l in calculator.de accea nu iti recunoaste pc telefonul este ca si la aparatele foto pana nu instalezi cd cu driverul de recunoastere iti da tot timpul eroare.BAFTA.

| TeddyPaul explică (pentru DANIEL72):

Nu am cd... daca aveam nu mai intram aici sa cer ajutor

| DANIEL72 a răspuns (pentru TeddyPaul):

Un magazin de telefoane second hand cred ca te poate ajuta cu un driver de instalare pentru i-phone 4 sa nu mai ai probleme sau google.download driver instalare i-phone4.BAFTA.

| valentino52 a răspuns (pentru DANIEL72):

Nu exista driver sau cd cand iti cumperi un iphone trebuie instala iTUNES si atat! Si se downloadeaza gratis de pe Apple.com.

| Andraaaaa2000 a răspuns:

Probabil are un Cd dupa care il recunoaste programul..vezi daca are..instaleaza l si vezi daca merge.

| BoBoRooBo a răspuns:

Trebuie sa dai activare stocare date