| alex251 a întrebat:

Buna seara tuturor.As vrea sa stiu cum se numeste tonul de apel din acest episod de la 19:59 http://www.youtube.com/watch?v=Y1qQYv4m1Pw cineva mi-a zis ca e Nokia lumia, dar n-am gasit nimic ceva mai multe detalii vreau sau cine are tonul asta? Dau FUNDA va implooor careva

Răspuns Câştigător
| 3rN3SyTo a răspuns:

Ala e ton de apel de samasung galaxy s4

| alex251 explică (pentru 3rN3SyTo):

Pai ai puteam sa-mi spui cum se cheama de unde il pot lua? iti dau funda te rooog

| 3rN3SyTo a răspuns (pentru alex251):

Am sa-l cautwinking

| 3rN3SyTo a răspuns (pentru alex251):

Https://www.youtube.com/watch?v=9IY85Ee1k5c cred ca este Luminesence pentru ca in clip nu suna telefonul mult nu nu poti azui doar cateva secunde ring tonul lui Madalin deci greu dai de el

| alex251 explică (pentru 3rN3SyTo):

Nu nu-i ala luminescene ca l-am gasit si eu m-ai demult...

| alex251 explică (pentru alex251):

Daca as converti episodu apoi as taia cu mp3cut dar secventa cand suna si ti las da sa-l ascult de mai multe ori ti-ai da seama?

| alex251 explică (pentru alex251):

Https://www.youtube.com/watch?v=lVc96f0zziE uite aici un link pe youtube am taiat doar secventa cand se aude tonul de apel

| 3rN3SyTo a răspuns (pentru alex251):

Da da se aude mai bine, am sa caut tonul acela maine cand imi voi scoate telefonul din service si iti dau tot ce gasesc in legatura cu acel ton

| alex251 explică (pentru 3rN3SyTo):

Iti multumesc mult de tot daca as putea ti-as da 1000 de funde

| 3rN3SyTo a răspuns (pentru alex251):

Acum ma pun sa cautwinking e ok nu trebuie neaparat funda incerc sa ajut imi place sa ajut cand pot

| alex251 explică (pentru 3rN3SyTo):

Bun cand gasesti tonul imi un link aici sau iti dau eu facebooku meu in privat...