| alex251 a întrebat:

Buna seara tuturor.As vrea sa stiu cum se numeste tonul de apel din acest episod de la 19:59 http://www.youtube.com/watch?v=Y1qQYv4m1Pw cineva mi-a zis ca e Nokia lumia, dar n-am gasit nimic ceva mai multe detalii vreau sau cine are tonul asta? Dau FUNDA va implooor cineva

Răspuns Câştigător
| Dante_Dante_1905 a răspuns:

Este de la telefonul Nokia lumia 620 cu windows, vine la ringtonurile preinstalate... il am si eu la meniul de ring-tonuri imi zice "Clear Water" si suna exact la fel. poti trimite un mesaj la cei de la Nokia bineinteles in engleza si sa-i intrebi ce melodie este la ringtonul Clear Water, or sa-ti raspunda.

| alex251 explică (pentru Dante_Dante_1905):

Oo perfect te-as ruga sa il scoti de pe telefon pe calculator sa mi-l poti da te rog mult

| alex251 explică (pentru Dante_Dante_1905):

As trimite eu mesaj la Nokia dar nu ma descurc te rog cautama pe facebook Ale Alexutzu si vb mai detaliat acolo

| alex251 explică (pentru Dante_Dante_1905):

Ma te rog eu ajuta-ma cu acel ton ca nu-l gasesc te rooooggg

| Dante_Dante_1905 a răspuns (pentru alex251):

Imi cer scuze pentru intarziere dar nu intru in fiecare zi...

http://www.free-ringtones.cc/......ally/50743

| alex251 explică (pentru Dante_Dante_1905):

Dar ma pune sa trimit sms cu textul da si costa 3 euro..cum fac sa-l iau?