| MihaiCorduneanu111 a întrebat:

Buna seara!
Vreau sa imi command de pe aplicatia my Vodafone un telefon in rate. Este un iPhone 13 si nu stiam daca am dobanda la el sau nu. Platesc in 24 rate lunare a Cate 35 de euro. Acolo scrie ca nu am dobanda...si voiam sa va intreb daca si a luat cineva pana acum sa imi spune daca sunt costuri ascunse etc. Am abonament red 13... daca ajuta la ceva. Multumesc!

2 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

Trebuie sa prelungesti abonamentul pe 2 ani si sa ai abonament de valoarea - cel putin - pe care ti-o cere. Nu se plateste dobanda, platesti telefonul la valoara de Vodafone. Daca intrerupi contractul inainte, platesti telefonul la pret de piata.

| MihaiCorduneanu111 explică:

Multumesc! Am abonament red 13...nu stiu daca ajuta la ceva.