| RaresAlin99 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon numit Samsung Galaxy J1 si nu sunt lamurit daca e bun sau nu. Am gasit pe net intr-un topic unde spuneau ca nu este bun, ier in alta parte am gasit ca e chiar foarte tare si bine facut.
Mai are cineva acest telefon cumparat? Cum se comporta?

Care ar fi parerea voastra despre acest telefon? Multumesc.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D061SMBBM/

citeste ce spun alti, parera mea eu as alege j5 sau a5, dar la pretul ala e ok

| FlorinCiokan a răspuns:

Salut.
Nu merita cumparat acest telefon in nici un caz.
In 2015 memoria de 512 Ram si 4GB Stocare sunt de aruncat!
La un pret chiar mai mic gasesti acest Allview care e dublu la performanta si la toate celelalte fata de J1.
http://www.emag.ro/......DHJ2ZBBBM/
Merita de 10 ori mai mult cumparat deoarece l-am avut si eu si se descurca foarte bine!
Bafta.