| Hardy2000 a întrebat:

Cine are Samsung Galaxy S3 Neo? Vreau sa cumpar acest telefon in special ma intereseaza sa nu se blocheze in aplicatii si il voi folosi mai multe pe Mesaje,WhatsApp, Facebook etc retele de socializare in mare parte si poate cateva jocuri.Ma intereseaza parerea voastra despre el si cum merge acesta.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Il am eu de destul timp si inca merge foarte bine. Mai are cateodata tendinta de a se bloca 2-3 secunde cand dau scroll continuu la ceva da in rest e ok. Si jocurile merg bine.

| OnuOnulică a răspuns:

Merge destul de bine dar dacă vrei un telefon la fel de bun ca S3 Neo atunci alege G2 Mini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy S3 Neo are acelasi Sistem ca la S3 GT. Stai flex, sunt bune.

| DamianTPU a răspuns:

Este un telefon bun. Il am si eu. Daca ar fi sa se blocheze poate peste 5 ani de la folosire, poate chiar si 6 ani. Deci merita, stai calmwinking