| Creckd_Dory_1998 a întrebat:

Buna seara/ziua, am si eu o mica problema, am observat ca in ultimul timp mai toate telefoanele care aveau un android vechi s-au updatat automat si mai toate au android 4.0.1, eu am un Samsung Galaxy S plus GTI9001 si nu s-a updatat. Am incercat mai toate metodele dar nu vrea, precizez ca acum ceva timp am mai incercat odata si nu am reusit cu Cyanogen mod si nu mai pornea si nu mai facea nimic...l-am dus la service si l-au reparat, daca stie cineva vreo metoda sigura prin care sa pot sa ii pun si eu macar android 4.0.1 as fi recunoscator, m-am plictisit de 2.3.4!

Răspuns Câştigător
| alynflorian a răspuns:

Este o optiune (prin care iti pierzi garantia) care se numeste root.Intra pe youtube si scrie "How to root Samsung... (numele telefonului)si pasi iti vor fi explicati foarte simplu.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inca nu exista o noua varianta de android pentru telefonul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu exista o varianta de android noua pentru telefonul tau