| sssssAndrassss a întrebat:

Buna! Si-a cumparat cineva de pe Altex telefon resigilat expus/testat in magazin? Daca da, ce experienta ati avut? A mers/merge ok? Cat de uzat vine? Vreau sa imi schimb telefonul si nu mai este in stoc ce vreau sa achizionez, in schimb e la resigilate, dar nu stiu daca sa ma risc sau nu. Este vorba despre un iphone 14 pro, nu-l mai gasesc in alta parte nou

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu merită. Încearcă să-l găsești nou in altă parte.

| DonMoldo a răspuns:

NU merita, diferenta de pret este foarte mica si sunt sanse sa vina cu urme de uzura, mici zgarieturi. Dar pana la urma ti l cumperi pe propia raspundere

| Alexalex1000 a răspuns:

Bună! Mi-am luat un telefon desigilat arăta perfect, mergea bine dar camera era praf, praf! Se vedea în pixeli. Eu zic că nu merita că nu știi cu ce probleme vine