| niusk a întrebat:

spuneti-mi cineva, am Nokia 5800 si vreau sa imi pun joaca ceea cu soricelul sau pisica care repata cu o voce subtire si interesanta. am pus joaca in tel. si nimic nu se deschide, am cautat pe net si scrie ca trebuie Qt, am instalat si asta si nimic. de ce? ce sa fac? dau funda celui care ma ajuta. mersi.

1 răspuns:
| Diaadi a răspuns:

Telefonul tau are sistemul de operare symbian nu stiu daca iti vor merge nu prea am informatii despre telefoanele Nokia. Dar aplicatiile se numesc Tom cat, Ben