| Geany_Geanina_1994 a întrebat:

Buna! Stie cineva cum pot face rost de nr. de telefon a unei persoane fara sa i-l cer? Ii stiu doar numele si adresa, dar as vrea sa fac rost de nr. lui, fara sa afle el...multumesc!

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, ca numerele de telefon sunt secrete si nu se dau nimanui.

| Geany_Geanina_1994 explică (pentru Violleta2022):

Stiam ca era in trecut ceva de genul il cauti dupa adresa de Facebook, si iti da ori adresa de email de pe care e logat, ori nr. de telefon.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Geany_Geanina_1994):

Era poate acum multi ani, dar acum totul este protejat si secret.

| Lupică27 a răspuns:

laughing Doamne fereste au innebunit toate femeile tinere, e clar asta, cred ca e a patra intrebare luna asta care e cel putin dubioasa.

| Geany_Geanina_1994 explică (pentru Lupică27):

Nu vad nimic in a fi amuzat. Mai bine te abtii.

| Lupică27 a răspuns (pentru Geany_Geanina_1994):

Pai tocmai ca nu e deloc amuzant, e cel putin ciudat. Mi se pare halucinant modul vostru de gandire de aia ma bufneste rasul.

| ioana748 a răspuns (pentru Lupică27):

Cred ca esti ofticos ca nu te suna si pe tine gagicile. Na laughing

| Lupică27 a răspuns (pentru ioana748):

Pai n-auzi ca vrea numarul dar sa nu afle ala, deci, oricum nu-l suna ca sa nu afle, ca daca il suna o sa afle.
Unde e logica?

| ioana748 a răspuns (pentru Lupică27):

Incalcite caile fetelor din ziua de azi.
De aia si pune intrebarea repetativ.
Daca ar lucra la stima de sine nu si ar mai bate capul.
Ce naiba...esti femeie, nu i ok a fi disperata.
Si omul ala daca n are alte cai de contact gen retele de socializare, inseamna ca i destept.
Fetelor...mergeti la scoala de fete, please.

| Lupică27 a răspuns (pentru ioana748):

''Si omul ala daca n are alte cai de contact gen retele de socializare, inseamna ca i destept.''
Ce mi-a placut replica asta, i feel like a boss?
''Fetelor...mergeti la scoala de fete, please. ''
la hogwarts?
E o fata pe aici o cheama fata altarului parca, ea se plangea ca un necunoscut nu o baga in seama laughing, ca il vede mereu ca trece pe drum si se duce nu stiu unde dar nu se duce domnule la ea sa o ceara de nevasta.
Poate sunt eu prost sau nebun dar cum ar putea un strain sa se dea la tine daca nici nu stie ca existi?

| ioana748 a răspuns (pentru Lupică27):

Pai, trece omul pe drum, ce treaba are cu fata altaruluilaughing
Hai, mai, pe bune?
E lumea razna.Nu mai inteleg nimic.
Daca o observa, dadea si el buna ziua cred.
Sau o intreba cat e ceasul?
Ceva de genul.
Hai, ca daca un baiat vrea, poate.
Nu trebuie fetele sa si bata capul.
Sa fim seriosihappy