| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreun program pentru a putea copia mesajele din telefon( Samsung s3) in pc? Inafara de airdroid.

8 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Uite aici un tutorial ...ial-video/

Mai in josul paginii este si videoclip pentru ai face backup la aplicatii/contacte/SMS-uri/etc. in PC.

| mariusmac85 a răspuns:

Buna Alexandra cu ocazia asta iti multumesc pentru acceptarea cererii
Eu iti recomand my phone explorer, nu stiu cum e airdroid asta, abia acum aud de el sau poti folosi superbackup si bifezi ori sa salveze pe gmail ori in google drive pe site-ul google dupa ce bineinteles s-a copiat pe card ul intern sau extern
Sper ca am putut sa te ajut cu ceva
Sa ai o zi frumoasa
Marius

| Aasdfghj a răspuns (pentru mariusmac85):

Cu placere. Cu airdroid ma conectez la telefon de pe pc. Pot sa iau mesajele dar e cam greu pentru ca nu le ppt vedea pe toate si trebuie mereu sa dau sa imi arate mai mult. E greu sa faci asta cand ai 5000 de mesaje laughing) Tu folosesti sau ai folosit programele acelea? Ai ideea daca pot selecta toate mesajele odata?

| mariusmac85 a răspuns:

5000 mesaje? Dar ce faci cu 5000 mesaje de la sunt?
Vezi poate merge cu my phone explorer scrie pe google si descarca de pe fj soft

| Aasdfghj a răspuns (pentru mariusmac85):

Sunt mesajele cu iubitul meu laughing Doar acelea ma intereseaza sa le salvez. O sa incerc. Multumesc.

| mariusmac85 a răspuns:

Buna dimineata
Cu placere Alexandra wow dar faci colectie de mesaje? Daca e din astea cu ce faci, pe unde umbli etc n-are rost sa le salvezi
Am incercat si eu airdroid si este interesant multumesc de pont
E fain ca sa zic asa ca poti accesa datele direct online e interesant soft-ul
Sper ca te-am putut ajuta
Sa ai o zi buna
Marius

| Aasdfghj a răspuns (pentru mariusmac85):

Nu, nu sunt genul ala de mesaje banalelaughing Da, si mie imi place mult airdrod. E tare ca poti scrie mesaje. O sa incerc programul de care spuneai. Mersi.

| mariusmac85 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Si cu my phone explorer poti scrie dar nu are interfata online ca airdroid
Insa sa zicem ca ti s-a spart display-ul la telefon/tableta pe android ba chiar merge pentru Sony Ericsson pentru mai toate modelele de telefoane vechi si pana acum si poti controla telefonul conectat la Pc/laptop pe cand pe airdroid nu merge
Se pare ca nu exista nimic perfect pe lumea asta fara sa aiba macar un dezavanta