| xDxDxDxDxD a întrebat:

Buna:)stiti acele "Mazelock"care se pun la telefon ceva de genul" https://www.google.ro/......ps?/search
mda.foarte interesant nu? intrebarea mea este cum sa o pun la LG GT400? adica imi trebuie ceva program pe telefon? daca o descarc in calculator si o transfer cu cablul de date merge chiar daca nu am acel program in calculator? voi aveti asa ceva? imi explicati va rog cum sta treaba? de fundita nici nu se pune problema:*daca imi merge si mie:o3

2 răspunsuri:
| alexx1784 a răspuns:

Http://lg-gt400.java-mobiles.net/......15345.html

Descarci si transferi prin cablul de date. Daca nu merge, ma anunti.

| xDxDxDxDxD explică (pentru alexx1784):

Zice ca:manifest is invalid or content file corruptedstraight face
deci nu mergesad