| dianaaa9 a întrebat:

Stiti cumva ca telefoanele de la RDS sa fie codate in reteaua lor?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E la mintea cocosului ca da.Ca la orice alta retea mobila de telefonie.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu, nu sunt codate. Eu am un Nexus 5 luat de la ei și merge în orice rețea.

| InVisible99 a răspuns:

Clar,crezi ca ti-l dadea gratis, cadou si necodat? laughing

| dianaaa9 explică (pentru InVisible99):

In primul rand nu sunt gratis, iar apoi sunt disponibile doar cu abonament. Nu vad unde e asa clar. happy

| InVisible99 a răspuns (pentru dianaaa9):

Eu de la rds am primit moca mobilul si stickul de net fiind abonatul lor.dar oricum daca ai abonament la ei e la mintea gainii ca e codat laughing

| dianaaa9 explică (pentru InVisible99):

Ma refer la ofertele noi de telefoane: Samsung, Allview, etc. Daca ti-au dat telefonul clasic Digi..de care are juma de populatie, stiu si eu ca e codat.

| InVisible99 a răspuns (pentru dianaaa9):

Pai sa fii mai explicita pe viitor sa inteleaga toata lumea