| GrizzlyRO a întrebat:

TPU am si eu o intrebare : Telefoanele de la Vodafone stiu ca sunt codate ( merg doar in reteaua voda), dar Iphone4 sau Samsung galaxy ace sau s2 sunt si ele codate? Chiar ata de nesimtiti sa fie?
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Am avut și eu un abonament pe Cosmote cu telefon dar acesta din urmă era codat în rețea, nu știu cum ai avut tu norocul acesta!
Cel mai bine mergi la un magazin specializat, faci și o plimbare cu ocazia asta!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu știu cât de nesimțiți sunt dar tot ce se cheamă abonament, este codat!
Pa, pa.

| GrizzlyRO explică (pentru Legiuitoarea):

De la Cosmote am luat un telefon deoarece era decodat (l-am luat la abonament) si am introdus o cartela de Vodafone si mergehappy In schimb daca incerci asta la Vodafone cu o cartela de cosmote 100% nu merge.Si de aceea am intrebat daca smartphonurile enuntate mai sus sunt codate sau decodatehappy

| Legiuitoarea a răspuns (pentru GrizzlyRO):

Bună din nou.
Am avut și eu un abonament pe Cosmote cu telefon dar acesta din urmă era codat în rețea, nu știu cum ai avut tu norocul acesta!
Cel mai bine mergi la un magazin specializat, faci și o plimbare cu ocazia asta!
Pa, pa.