| Simss a întrebat:

Stiti cumva cum downloadez tonurile astea? Dau fundita! plss:*
http://www.daciaclub.ro/Farse-la-telefon-t142364.html

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă ai instalat DAP ( Download Accelerator Plus ) dai click dreapta pe acel titlu ( mp3 ) şi selectezi "Download with DAP" şi ţi-l downloadează!

Faci aşa la fiecare în parte ( sau Download all ).

| danya07 a răspuns:

Dai click pe ton si apoi iti va cere sa le salvezi in pc.

Răspuns utilizator avertizat
| danya07 a răspuns (pentru Simss):

Atunci probabil ai probleme cu browser-ul, intra in setarile lui si undeva o sa iti apara setarile pentru descarcari, acolo trebuie sa ai bifata "Doresc să fiu întrebat(ă) unde salvez fiecare fișier înainte de a efectua descărcarea". sper ca te-am putut ajuta.

| eueueu1 a răspuns:

Salut incearca cu IDM

Răspuns utilizator avertizat
| eueueu1 a răspuns (pentru Simss):

Descarci internet download manger de pe google iti instalezi si pluginul pentru firefox/opera/chrome nu merge pentru internet explorer si descarci ce ai de descarcat.

Răspuns utilizator avertizat