| IrinnaB a întrebat:

Buna!
Sunt foarte Trista! Am nevoie de ajutor.
Am Nokia Lumia 635!
Magazinul Play nu merge scrie astfel
,, Nu se poate conecta

Avem probleme la conectarea la magazine in acest moment.Incercati din nou peste 1-2 minute."

Si chiar daca incerc peste 1-2 minute nu merge si nici daca incerc peste mai mult timp!
De vreo luna si ceva e asa ..Atutati-ma va rog foare farte mult!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Te referi la Magazin play, care este pentru android, sau la Magazin Windows Phone?

| IrinnaB explică (pentru darrio2007):

Ma refer la Magazin Windows Phone

| IrinnaB explică (pentru darrio2007):

Mersi ..Acus incerc.

| IrinnaB explică (pentru darrio2007):

Cind intru acolo imi zice ca trebuie sa instalez o aplicatie! Dar unde-i logica? cum sa instalez o aplicatie daca nu pot sa intru in magazin?

| darrio2007 a răspuns (pentru IrinnaB):

Chiar ca e curios.Ce aplicatie iti cere?

| IrinnaB explică (pentru darrio2007):

Nu stiu! Imi zice ca trebuie sa am o aplicatie ca sa pot curata ..Sau ceva de genu.

| darrio2007 a răspuns (pentru IrinnaB):

Reclamă.

| IrinnaB explică (pentru darrio2007):

Cind vreau sa intru in,, depanatorul de aplicatii'' imi scrie astfel :
Cautati aplicatia in magazin?
Trebuie sa instalati o aplicatie pentru aceasta activitate.
Doriti sa cautati una in Magazin? ''

| darrio2007 a răspuns (pentru IrinnaB):

Asta chiar nu am intalnit-o pana acum. Mergi la un service gsm.Trebuie sa fie cineva care se pricepe.

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta pentru ca site-ul ala nu mai functioneaza!

| untu a răspuns:

Du-te la magazinul GERMANOS si arata-i care este problema si operatorul de acolo iti va indruma ce trebuie facut!

| Zău_Marino_1998 a răspuns:

Dă-i o resetare din fabrica

| IrinnaB explică (pentru Zău_Marino_1998):

L-am resetat deja..Si tot nu merge.