| Baltianu_Ionut_Bogdan_1995 a întrebat:

Buna Sunt Pe Orange Iar Acuma 2 Saptamani Am bagat Oferta De 6 Euro Iar Astazi Am Primit Mesaj Precum Ca Azi Imi Expira Oferta Ce As Putea Face? sad

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne trimiti numarul tau de telefon intr-un mesaj privat. Vrem sa verificam si noi situatia.
O zi buna,
Orange Helpers

| Bizzle a răspuns:

Hei! Orange-ul asta cam te fraiereste si chestii, am patit si eu ceva de genul, du-te la ei si explica-le ce ti s-a intamplat, o sa te ajute sigur!

| Bizzle a răspuns:

Sau daca ai luat o optiune de 6 euro, posibil ca respectiva sa fie doar pe 2 saptamani valabila nu pe o luna.