| henry14 a întrebat:

Buna tocmai am cumparat un huawey u8650 cu android 2.3.5si unele jocuri nu imi merg deexemplu asphalt 5, 6, 7 si multe altele pes fifa
si vreau sa-mi dati niste siteuri de uned sa descarc jocuri pentru el sau daca trebuie sa mai modific ceva prin el astept raspuns repedee
funda

4 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pai daca ai cumparat un Huawei...
Cum sa iti mearga Asphalt 7? Pentru Asphalt 7 iti trebuie rezolutie HD! rezolutia ta este un sfert din rezolutia HD! Si daca nu iti merg jocurile acelea, probabil ca nu ai Flash Player.
Te asteptai sa mearga Asphalt 7 pe un telefon cu 256MB RAM si 600Mhz Procesor? Jocul ala consuma de 2 ori mai mult decat tot RAMul tau! Si de abia se misca la 1Ghz!

| henry14 explică:

Atunci spuneti-mi un link cu niste jocuri care sa mearga pe el

| Ice_Eci_1997 a răspuns:

Ai un telefon bun, dar are androidul prea mic pentru aceste jocuri, dar am solutie care cred ca te-ar ajuta....fi atent..de duci la un specialist in telefoane(ii poti gasi la o consinatie de telefoane la mana a doua)si ii zici ca vrei sa iti up-gradezi androidul

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Ice_Eci_1997):

Salut!
Si daca se duce, ce OS poate sa ii puna? Si pe Gingerbread se misca ca naiba!
Are 256MB RAM si 600Mhz Procesor - Versiunii de android 4.0 ICS ii trebuie minim 512 ca sa ruleze - si atunci, nu se va misca GENIAL! Si cu 600mhz? o sa explodeze telefonul!