| ancuta286 a întrebat:

Buna TPU! Aceasta întrebare este în special pentru utilizatorii de Samsung.
Deci acest Android are acea funcție de "digital care and wellbeing", pe care o gasesc în setări. Problema este ca nu mai pot accesa aceasta aplicație de cand am dat ultimul update al telefonului. Aceasta nu se incarca, si de asemenea mi se blochează și telefonul. A mai pățit cineva așa? Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

In primul rand ai asistenta cateva ore pe zi direct cu cei de la Samsung. Daca cineva ar fi in masura sa te ajute complet ei ar fi( live chat)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai și forum dedicat în aplicația Samsung members.