| Xenoverse a întrebat:

am o problema mica la telefonul meu Samsung galaxy a3, cand am conectat incarcatorul telefonului la laptop, si in folderul telefonului nu mai apare nimic. Acum o saptamana i-am facut un update la Android 6.0.1 se poate sa fie de la asta? ca inainte aveam pe el Android 5.0.1, va rog urgent sa imi raspundeti dau funda.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Trage de bara de notificari si alege "mtp".

| Xenoverse explică (pentru sltlp):

Am rezolvat, mersi

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cum ai reusit "am conectat incarcatorul telefonului la laptop"?

| TheGodfatherDumDeeDum a răspuns:

E un bug, am patit si eu la j5, incearca de mai multe ori, in mai multe porturi