| Melissa_Claudia_2000 a întrebat:

Acum 3 saptamani mi-am facut un abonament la Orange si mi-au dat un telefon Orange Rono. Astazi mi-a scapat din geaca si s-a spart ecranu (doar sticla), este vreo sansa sa mi-l repare ei? Daca nu, imi puteti spune aproximativ cat ar costa?

scuze pentru categorie.

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a afla pretul inlocuirii ecranului, iti recomand sa mergi intr-un Orange Shop cu telefonul pentru a fi trimis in service, iar colegii mei de acolo, te pot ajuta cu informatii depre pret.

O zi buna,
Orange Helper