| 12333678778878899872728281818811882828 a întrebat:

Bună TPU! Am avut ecranul telefonului spart,l-am dus la reparat,mi-au schimbat ecranul, am stat fără el trei zile, astăzi l-am luat.Telefonul merge, doar că îmi apar dungi albe și se colorează ecranul când intru în aplicații.Telefonul este IPhone 6. Vă rog ajutați-mă cu răspunsuri! Vă mulțumesc frumos!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi cu el inapoi la cei care ti l-au „reparat".

| VoidEternal a răspuns:

Îl duci înapoi.

| gabriel2004o a răspuns:

Trebuia să repari de la cineva de încredere.Telefonul e vechi și există o grămadă de piese de proasta calitate

| Darius50boss a răspuns:

Mergi la cei ce repară telefoane

| Darius50boss a răspuns:

Succes in continuare