| Cojan_Sary_1995 a întrebat:

Astăzi mi.am spart ecranul telefonului, telefonul merge bine doar că crapatura acoperă aproape jumătate de telefon. Va rog mă poate ajuta cineva? Pot să îl repar singura sau trebuie dus la reparat? !

1 răspuns:
| 4StarLight a răspuns:

Singură nu cred. Dacă este spart numai ecranul, nu e nici o problemă îl duci la reparat și îţi înlocuiește ecranul, dar dacă deja cade display-ul nu mai ai ce face!
Dacă nu mai ai garanţie la el, atunci este posibil ca repararea să coste destul de mult, dar dacă o ai, ţi-l repară fără probleme!