| pwp a întrebat:

Buna TPU.
Am comandat de pe 123 gsm un telefon...A mai comandat careva din voi ceva de acolo? Tare mi-e teama ca nu e o firma serioasa.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

SPER că te-ai "asigurat" că e vorba de un telefon NOU, bănuiesc.

Altfel, diferenţa de 300 lei faţă de Germanos NU are nici o relevanţă - la Germanos sunt telefoane NOI.

În rest, firma e una serioasă.

Livrarea în 2 zile - în funcţie de condiţiile meteo ( sau din cauza nr mare de comenzi ) se poate întârzia.

Pentru detalii vezi şi linkul :
http://www.123gsm.ro/Plata-si-livrarea-d8.htm

| pwp explică (pentru bursuc001):

E Nou, nicidecum la mana a 2-a.A venit chiar a 2-a zi.
Multumesc pentru raspuns.

| bursuc001 a răspuns (pentru pwp):

Cu plăcere!

Mersi şi eu pentru fundiţă.

Toate cele bune şi Sărbători Fericite!

| pwp explică (pentru bursuc001):

Mersi la fel :*

| bursuc001 a răspuns (pentru pwp):

Mulţumesc.

9 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Nu te ingrijora, este un site de increderewinking. O colega de-a mea a comandat de acolo si, i-a venit comanda fara nici un fel de problema. happy

| pwp explică (pentru Konata):

Stii in cat timp?

| Konata a răspuns (pentru pwp):

Vine in vreo 2-3 zile dar cu napetii astia prin tara va veni cred i intarziere big grin.

| Lazaryk a răspuns:

De ce nu ai comandat direct de la germanos? Tot online.

| pwp explică (pentru Lazaryk):

E cu 3 milioane mai ieftin happy