| sebidragon98 a întrebat:

Buna TPU am cumparat acum cateva luni un Samsung Galaxy Note II si as vrea ca melodia care o ascult sa se repete de cate ori vreau eu cum pot face cine zice cum fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Skilline2012 a răspuns:

Salut! Cand intri "in melodie" ai vazut ca iti apare o imagine, mai jos o bara cu durata melodiei, butoanele "play" si "pause" etc.
Undeva la dreapta mai sus putin e un buton cu un "a" si o sageata. Apasa-l si melodia se va repeta (te ghideaza telefonul) Bafta! Funda? big grin