| iGnOrEx a întrebat:

La Samsung Galaxy Note e mai bun kernelul tegrak sau franco?
Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| 愛LeEu愛 a răspuns:

Primul tongue

| iGnOrEx explică (pentru 愛LeEu愛):

Tegrak?

| 愛LeEu愛 a răspuns (pentru iGnOrEx):

Datongue

| iGnOrEx explică (pentru 愛LeEu愛):

De ce?

| 愛LeEu愛 a răspuns (pentru iGnOrEx):

Asa mi se pare mie tongue tongue

| 愛LeEu愛 a răspuns (pentru iGnOrEx):

Mersi :X

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca dai funde aiurea, fara sa citesti, c e sa iti fac. Hai ca sunt bun si raspund fara funda. Deci, tegrak e doar pentru overclock, nu aduce noutati sau schibmari majore. La franco, e diferit, acesta aducand alte noutati, ep langa oc, si probleme fixate, diferite governors la cpu etc.

| iGnOrEx explică (pentru sltlp):

Pana la urma care e mai bun?

| sltlp a răspuns:

Pentru rom stoc foloseste tegrak, air pentru custom rom foloseste franco

| iGnOrEx explică (pentru sltlp):

De ce tegrak pentru stoc?

| sltlp a răspuns (pentru iGnOrEx):

Fidnca nua duce nimic deosebit, doar oc.