| teemo2000 a întrebat:

Am cumparat o baterie portabila din aceea in care trebuie bagate baterii (New Mobile Phone Portable Backup Battery Charger 18650 Battery Storage Box Battery Holder Box Case for 2 batteries
http://s.aliexpress.com/2UV3EFjy ). Intrebarea mea este:1) pot pune orice fel de baterii (acumulatori reincarcabili)? Adica orice fel de capacitate sau doar o anumita capacitate?
2) Ati putea sa imi sugerati niste acumulatori? (De preferat de pe Altex pentru ca sa pot sa ii iau direct din magazin).
3) Sunt ceva acumulatori care sa incarce un telefon complet? 3000 si ceva mAh.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa cumperi baterii 18650 le gasesti la orice vapeshop

| teemo2000 explică (pentru anonim_4396):

Da. Acuma am vazut si eu. Si chiar asta voiam sa intreb unde gasesc baterii 18650? Sunt la altex sau la alt magazin mare? Si cam la ce pret sunt?

| anonim_4396 a răspuns (pentru teemo2000):

Http://vapez.ro/256-putere poti sa iei de aici ca sunt ieftine