| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am fost la cineva sa ii repar conexiunea la net,are internetul de la Romtelecom ClickNet prin telefonul fix,am facut configurarea ajutat de un asistent Romtelecom,l-am facut,in cele din urma,acum daca receptorul de la telefonul fix este ridicat,netul merge,daca il pun la loc,se duce conexiunea, care ar fi problema?
Multumesc

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil nu sunt puse cablurile cum trebuie

| AndreasfromMetallicA a răspuns (pentru suntserios):

Am verificat cablurile si au ton pe fiecare, apoi le-am pus exact cum erau cand functiona, altceva cred ca are