| Radutzuu14 a întrebat:

De cateva zile nu imi mai merge internetul, s-a luat curentul, a venit si pe urma nu mai mergea.
Internetul il am de la Clicknet-Romtelecom. Cum fac sa functioneze din nou? Toate beculetele de la modem functionau cum trebuie.

4 răspunsuri:
| RochEq a răspuns:

Pff pai a avut un soc! s-a ars modemu daca nu clipesc toate becurile asa am patit si eu cand s-a stins curentu si a venit a facut scurt circuit

| Radutzuu14 explică (pentru RochEq):

Toate becurile clipesc cum trebuie normal! doar ca nu functioneaza, il aprind si intru pe net si no connexion!

| Alex95BV a răspuns:

0800800800 - e gratis si bate-i la cap ca se rezolva!

| Radutzuu14 explică (pentru Alex95BV):

Voi incerca... Pana atunci mai ajutati-ma ca poate il fac!