| carla2013 a întrebat:

Am instalat google play pe telefon cu android market.Am dat pe jocuri click si in dreapta fiecarui joc imi apare pretul jocului si imi cere card.Cum pot sa iau jocuri fara card sau prin abonamentul lui tata.Va multumesc! Dau fundita...

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă sunt jocuri cu plată, atunci TREBUIE plătite!
Dacă NU ai abonament pe acest număr NU ai cum să le plăteşti de pe abonament...

Dar de ce vrei neapărat să descarci jocuri din Android Market?

Poţi descărca GRATUIT şi de pe alte site-uri!

Spune modelul EXACT de telefon şi îţi dau mai multe site-uri cu jocuri.

Toate cele bune.