| Llolik a întrebat:

sunt fata am 14 ani si am urgent nevoie de un telefon, samsung, tineresc, cu camera foto, tuchscreen, conectare wireless la net, sa fie colorat si... cel mai important.sa nu depaseasca 330 ronbig grin.ma puteti ajuta? dau funda si voturi si oricesadajutor va rog.multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung corby e foarte bun si se incadreaza cerintelor tale! eu am dat 3 mil pe el la abonament,are camera,poti alege culoarea la carcasa, are touchscreen, tot ce ai cerut tu!

funda?big grin

| Llolik explică (pentru anonim_4396):

Buna.am nevoie de cateva detalii si promit ca dau funda.de unde ai luat corbyu si care model s3650 sau 3850? deca l'ai luat de pe net da si mie siteul ca am cautat si nu am gasit nicaieribuna.am nevoie de cateva detalii si promit ca dau funda.de unde ai luat corbyu si care model s3650 sau 3850? deca l'ai luat de pe net da si mie siteul ca am cautat si nu am gasit nicaieri

| anonim_4396 a răspuns (pentru Llolik):

Nu l-am luat de pe net, de la Orange(magazin in oras). modelul e GT-S3650
bafta!big grin