| Bbytha a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru cat mai repede.
Am un Huawei ascend y300, am o problema la apeluri,cand cineva vrea sa ma sune,raspunde altcineva din agenda mea,si eu am fost curioasa si am sunat de pe telefonul meu,am sunat tot la nr meu, si mi-a raspuns altcineva, cum e posibil? spuneti-mi ce sa fac sa nu mai fie asa, Va rog Frumos :* Funda cine ma ajuta. PROMIT

Răspuns Câştigător
| Goguletzu a răspuns:

Ai setat redirectionarea apelurilor tale catre un alt numar sau cei de la compania de tel pe care o folosesti au un raspuns care sa tina de domeniul lor bafta.