| NicollNikkyKv a întrebat:

am nevoie de cateva telefoane ( exemple)
as vrea sa aiba urmatoarele:
-ecran mare
-wifi
-camera buna + camera in fata
- sa pot descarca jocuri
- si sa imi pot pune parola la deblocare laughing

6 răspunsuri:
| JusticeForCraiova a răspuns:

Nokia Lumia 520 ( vine cu mai multe culori : negru, galben, albastru, rosu, alb iti alegi tu culoarea ) : are ecran 4 inch, camera de 5 mpx nu are blitz ( la intuneric face poze slabe ), sistemu de operare windows 8, merge impecabil pe net / jocuri aplicatii ( singurul dezavantaj al acestui telefon, un telefon foarte bun se misca impecabil costa 750 lei.

Sony Xperia M - Ecran 4 inch, camera 5 mpx blitz, sistem de operare, dual core 1 ghz android jb 4, 1, pozele/videoclipurile ies impecabil, nu se vad pixelii deloc un telefon foarte practic costa 950 lei.

Nuti recomand telefoane gen : Alcatel, Allview, LG sunt foarte slabe.

| NicollNikkyKv explică (pentru JusticeForCraiova):

Dar Samsung galaxy s3 sau s4 mini, ce zici de ele?

| JusticeForCraiova a răspuns (pentru NicollNikkyKv):

Alea sunt telefoane foarte bune dar sunt scumpe un s3 mini ajunge cam la 900 lei si s4 mini 18 19 milioane...

| JustSolutions a răspuns:

Allwiew a4all are toate acestea plus un pret bun in jur de 340 lei

| PrincessFlow01323 a răspuns:

Alcatel X Pop