| Tobbyas a întrebat:

Am nevoie de o opinie urgent, vreau sa iau de la un baiat iphone 5 nou Impecabil folie fata+spate margini impecabile, si eu sa dau la schimb un iphone 4s 16GB blocat Orange pe alb si 200-250 lei diferenta. Iphone 5 16GB nu e neverlocked

2 răspunsuri:
| Tobbyas explică:

Are folie fata spate, am vazut nu e replica, in schimb am iphone 4s impecabil

| Georgiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Depnde daca nu e replica sau ma rogf, altceva daca nu se merita, si in plus daca ai zis ca iphonul 5 e nou, ia-l happy