| Tobbyas a întrebat:

Am nevoie de o parere, am cumparat un iPhone 4s alb de 16gb soft 7.0.3 blocat in Orange, nou tipla la cutie de la un baiat din Bucuresti care a cumparat telefonul de la Orange ....am dat 1.050 de Lei pe el. A meritat?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Da, a meritat, ai dat destul de putin pe el. Sa il stapanesti sanatos.

4 răspunsuri:
| Tobbyas explică:

Multumesc!

| Ani11 a răspuns:

Nu, dupa mine n-a meritat deloc! Nu zic ca-i ieftin, dora-i un iPhone...da no, puteai sa-ti iei iPhone din magazine, cu mai putini lei, de ex. cu 7 milioane am vazut eu intr-un magazin.
N-a meritat, nici macar nu stii cat este folosit, si cat va mai functiona, dar daca ti-l luai din magazin erai sigur ca este ok.
winking

| Tobbyas explică (pentru Ani11):

Ana11, unde ai vazut tu iPhone 4s nou nout cu 7 milioane, iti zic eu ...IN VISE!

| Ani11 a răspuns (pentru Tobbyas):

N-au fost vise, am vazut cu 7 miliosne! Da nu ma crede, na... laughing
Eu numa mi-am zis parerea!winking