| Ronaldo_Ronaldo_1997 a întrebat:

Am o intrebare, am un honor 8 de la Huawei si l-am scapat putin din greseala si e zgariat in partea de jos a telefonului, nu la ecran, gen acolo unde scrie honor si nu se mai aude cand vorbesc la tel microfonul. Trebuie sa dau pe difuzor sau cu casti. Ce sa fac sa il duc la service? Asa rau a cazut? Nici nu se vede crapatura aia asa bine, doar daca te uiti atent. Mama a observat dupa o saptamana, dau funda.

1 răspuns:
| Goete a răspuns:

Iti raspund cu o intrebare.
In afara de cele doua optiuni (a-l pune pe difuzor sau casti si a-l duce la service), ai vreo alta idee?
Eu personal nu l-as duce, vorbesc cam mereu prin bluetooth. Tu stii cum folosesti telefonul si mai ales cat de mult il folosesti ca si telefon clasic.