| Deliaa94 a întrebat:

am o întrebare. Am un iPhone 6 s iar când vreau sa fac o poza as vrea dacă se poate sa o modific. De exemplu dacă o persoana e pe partea dreapta, as vrea ca sa pun poza cu persoana pe partea stânga, dar am vazut ca pe iPhone nu merge sau dacă se poate va rog să-mi ziceți și mie, mulțumesc

1 răspuns:
| mlfz13 a răspuns:

Buna, daca ceea ce iti doresti este doar sa faci un 'flip' pe orizontala, atunci asta se poate face extrem de usor dupa ce ai realizat fotografia. Flip inseamna efectiv intoarcerea 'in oglinda' a fotografiei si se poate face pe orizontala (stanga vs. dreapta) sau pe verticala (sus vs. jos).