| Dreamer12345 a întrebat:

Am o intrebare, cum pot sa imi pun pozele de pe pc pe telefon [Iphone 3g] am bagat cablul de date dar nu pot sa copiez pozele de pe pc in telefon. Ce sa fac, sau cum sa fac sa mearga? Va rog ajutati-ma. Apropo in schimb sa pun pozele de pe telefon pe pc merge. straight face

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

iTunes o poate face direct. conectezi iPhone.ul tau la PC, pornesti iTunes, dai click pe iPhone in lista din stanga, mergi apoi la sectiunea Photos [in dreapta] si bifezi Sync Photos. si ii dai folderul pe care sa.l puna pe iPhone

2 răspunsuri:
| Park1Suin a răspuns:

Pai scoate fisierele pe ecranul compiuterului, apoi deschide fisierul de la telefon si baga-l in imagini.

| Msr_Dragoş_1992 a răspuns:

Incearca cu un cititor de carduri daca ai laptop sau cu blututh...