| xDyaDya a întrebat:

Am o intrebare:
-Daca vreau sa ma fac pe stardoll superstar pentru 2 sapt (de ex) si introduc numarul meu de mobil (care e pe cartela, NU pe abonament) cum mi se vor lua banii (pe credit nu ma am bani) si daca nu platesc ce se intampla? whistling

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu vei primi superstar pana nu ti se vor lua banii de undeva. In speta, prima oara cand incarci cartela cu credit iti vor lua banii si abia apoi vei primi ce ai cumparat. Deci daca nu ai bani in cartela, nu vei primi statutul de superstar pana nu iti ia banii.

| xDyaDya explică (pentru Brigaela):

Multumesc ca mi-ai spus! happy Pana la urma chiar si pe un joc pentru copii tot banii ii urmaresc --_--"

| Brigaela a răspuns (pentru xDyaDya):

Este normal, nimeni nu munceste gratis. Cineva a muncit luni intregi la jocul ala si ina munceste sa il intretina. El va muri de foame daca nu este platit.