| llKagllKagome99 a întrebat:

Buna TPU ^^. am o intrebare, dar mai intai sa va zic ce s-a intamplat, acum 2 zile, mi-am luat o cartela Orange de 5 E desi mai aveam cateva minute si am bagat cei 5 E in contul meu am scris codul de activare si am primit un mesaj ca s-au dezactivat cele 2000 de min sms etc, apoi am incercat iar sa activez si nu primeam niciun mesaj cu activare.Am asteptat 1 zi ca sa imi expire celelalte minute dar ele inca sunt acolo si inca nu mi-se activeaza cei 5E am incercat si cu "205" si "*100#" dar nimic.Totusi minutele cele vechii au fost atunci reincarcate cu 6 E deci. cam nu stiu ce sa fac mai ales ca daca sunt pe cineva imi ia din E nu din minute straight face deci de ar trebui sa fac?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Sună acum la 333 şi vezi dacă, totuşi, nu sunt activate...

Sau mergi la o reprezentanţă Orange ( Orange Shop ) şi vorbeşti cu cel de la Serviciul Clienţi - sau sună la Serviciul Clienţi şi explici ce problemă ai şi că vrei să reactivezi opţiunea şi ţi-o activează ei.