| Szisza112 a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon Huawei P8 Lite. El imi ajunge cam pe la sfarsitul lui martie din Italia deoarece l-am cumparat de acolo si mi-l aduce cineva, intrebarea este, eu pe acest telefon care il am acum am cont de Instagram. Si cand voi incerca sa ma conectez pe celalalt oare ma va lasa sau voi fi nevoita sa imi fac altul? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Quadrillion a răspuns:

Sigur ca da.Contul de instagram e acelasi, disponibil indiferent de unde, sau de pe ce te loghezi.Si eu am doua telefoane Samsung si Nokia si stau pe instagram pe acelasi cont indiferent de telefon.

| CeaiSauCafea a răspuns:

Te va lasa, daca iti mai sti parola si userul. Sau de la facebook