| Alexandra_5479 a întrebat:

am o întrebare : există vreo aplicație pentru telefon care o pot descărca de pe google play care să fie ca și un jurnal?
adică să pot scrie pe telefon ca și într-un jurnal
nu știu m-am făcut înțeleasă oh go on laughing

fundă!

Răspuns Câştigător
| Cupcake666 a răspuns:

Private DIARY Free de la MIHALICH GROUP
are parola deci nu poate vedea nimeni ce scrii
este mai sigur decat un jurnal real happy
https://play.google.com/store/apps/details?id=app.diaryfree&hl=en
daca intri pe link poti sa decarci direct de pe calculatorul tau programul si el se duce automat pe telefon sau tableta ce ai tu...
dar ca sa se duca trebuie sa bagi contul de gmail pe care l-ai folosit si pe telefon/tableta
Funada big grin?