| Anon0907 a întrebat:

Buna TPU...am o intrebare tongue
Cum as putea face foldere pe telefon cu melodii?
Adica daca am mai multe de acelasi interpret sa le pun separat intr-un folder...iar celelalte la fel.
Sper ca ati inteles laughing
Dau Funda puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Gestionarea fisierelor poate fi mai accesibila daca iti conectezi dispozitivul la un calculator, ca sa poti crea foldere si muta fisiere mult mai usor. Daca ai un cablu de date, conectarea nu ar trebui sa-ti faca probleme. Asigura-te doar ca pc-ul la care conectezi dispozitivul mobil are instalat un antivirus bun, pentru a nu risca infectarea telefonului.
Cred ca se pot face foldere si poti muta piesele si direct de pe ecranul telefonului, fara conectare la calculator, dar procedura exact o poti afla daca ne dai date despre telefonul tau (producator, serie). Poate gasim tutoriale care sa te ajute, dar numai daca ne spui modelul tau.

| ellenandreea a răspuns:

E posibil sa mearga sa faci foldere acolo unde iti bagi muzica dar sa nu apara in telefon