| Heythere a întrebat:

Am o problema.Deci,in cardul de memorie, am disponibil 1248 KB. Si aveam niste foldere in telefon,si le-am sters, si dau sa creez un folder nou si imi apare numele folderului " New Folder (12)" adica,celelalte foldere,inca exista acolo. Si nu imi pot baga decat o singura melodie, si o singura poza.ce sa fac? FUNDA + VOT. Va roooog happy

Răspuns Câştigător
| catablondu a răspuns:

Intri la optiunile cardului de memorie, si daca nu ai nimic pe el il formatezi. Dupa formatare, ar trebui sa mearga.

1 răspuns:
| MrrMaRio a răspuns:

Resetezi cardul de memorie.