| Andraandrada0000 a întrebat:

Bună, TPU!
Am o intrebare pentru utilizatorii Huawei p8 lite. Cum vi se pare telefonul? Bateria este de lunga durata? As vrea niste detalii de la utilizatorii p8 lite sa ma conving daca ar merita sa cumpar acest telefon happy
Dau funda happy

1 răspuns:
| Ford21 a răspuns:

Deci daca telefonul are 3000 mAh la un display de 5.2 de acum e spre bine daca te referi la acest nou p8 lite este foarte bun un telefon la o rezolutie de display buna si bateria se mentine foarte bine imi place foarte mult si merge foarte bine!