| AlxGoliatH a întrebat:

Ce parere aveti despre Huawei ascend g300? As vrea pareri de la utilizatorii acetui telefon, sa stiu cum se comporta daca are lag etc.Eu as vrea sa-l cumpar dar nu stiu daca este de lunga durata, adica as vrea sa ma tina macar 2 ani sa nu se strice repede.

3 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Telefonul e foarte ok!
http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_g300-4594.php
Vreau sa iti spun ca marca Huawei este o firma chinezeasca, de aceea e Made in China, da nu e o frima fantoma face treaba buna! Vorbesc serios, e calitate in ceea ce fac.
E ok, telefonul are atat 2g cat si 3g si wi fi, ecran ok si el mare si touchscreen bun LCD IPS (nu e ultimul ragnet dar e ok) camera de 5 mp. cu bliț... Vreau doar sa te intreb la ce pret il achizitionezi deoarece s-ar putea sa iti gasesti ceva mult mai nou la acelasi pret aceasta e problema.
Chestia cu stricatul e relativa, trebuie sa ai grija de el sa nu ii umbli la soft sau ceva de genu ca dupa face fite si in rest e chestie de noroc.

| Rëndark a răspuns:

E bun telefonul. A avut un prieten de-al meuwinking

| bobopingu1 a răspuns:

Mai bine iti iei un LG optimus black sau white.