| AndreeaMoza15 a întrebat:

Bună tuturor, bateria de la telefon se descarca destul de repede, am un Huawei p30 lite nu as vrea sa îi schimb bateria, ce soluție ar fi sa tina bateria mai mult?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu schimbi bateria. Doar pui alta noua.

| cfrtobias a răspuns (pentru darrio2007):

Nu e acelasi lucru? laughing sau lipeste bateria noua de cea veche? laughing

| RxTx a răspuns:

Eu am avut si m-a dezamagit rau de tot poti sa il dai la gunoi si sa iti iei Samsung pentru ca este foarte dezamăgitor
Atat din punctul de vedere al focalizării automate a camerei
Si instalarea aplicatiilor
Si confidentialitatea
Multe lucruri mau dezamagit

| AndreeaMoza15 explică (pentru RxTx):

Îl am de 1 an nu l-as da încă doar baterie e problema dar nu as vrea sa o schimb nu exista Vre-o soluție sa nu o schimb

| RxTx a răspuns (pentru AndreeaMoza15):

Cum sa nu existe mergi cu el la un service gsm.si gata ti-o schimba pe loc

Ai putea sa o schimbi si tu dar exista riscul sa spargi ecranul ca trebuie incalzit...